Uw kostbare objecten met succes verkopen? Breng ze in op de veilingen van het veilinghuis van Goudwisselkantoor.
Items inbrengenBezit u waardevolle eigendommen? Ontdek het tijdens onze gratis taxatie. We doen u direct een vrijblijvend aanbod.
Gratis taxatieWilt u uw fraaie collectie verkopen, laten veilen of juist uitbreiden? het veilinghuis van Goudwisselkantoor maakt het mogelijk.
Kopen en veilenHet veilinghuis van Goudwisselkantoor is een echt Nederlands veilinghuis. Met tientallen jaren ervaring in verzamelobjecten en edelmetalen. Meerdere keren per jaar komen serieuze collecties sieraden en horloges, diamanten, zilver, munten en bankbiljetten onder de hamer. Variërend van voordelige items tot zeldzame, exclusieve stukken. Iedereen kan objecten inbrengen en ook zelf kopen in de veiling.
300 Gulden banknote | Hamerprijs € 34.000,-
Type 1925 Jan Pieterszoon Coen Specimen
3 Gulden 1820 | Hamerprijs € 2.000,-
3 Gulden munt met Willem I uit 1820 U. Prachtig / FDC.
2 stuiver goud 1763 | Hamerprijs € 1.600,-
2 Stuiver afslag in goud Holland 1763. FDC.
Javanese dancers 1933 | Hamerprijs € 7.500,-
1000 gulden banknote Netherlands Indies. Type 1933. Proofseries (Pick 85 UnO. 727) RRRR.
Victoria Mohur 1841 | Hamerprijs € 7.150,-
Gouden munt uit India, 1841. Victoria, Mohur.
Roebel 1912 | Hamerprijs € 2.100,-
Roebel uit Rusland, 1912. Nicholas II afgebeeld.
Gouden prijspenning | Hamerprijs € 7.000,-
België Ca. 1860
Gouden afslag Dukaton 1703 | Hamerprijs € 60.500,-
Gouden afslag van een Dukaton of zilveren rijder 1703. Gouden munt van de grootste zeldzaamheid. Derde bekende exemplaar, twee andere bekend in de collectie KPK en ex collectie Oppenraay. RRRR. Holland 1703. FDC.
1000 Gulden banknote | Hamerprijs € 41.000,-
Netherlands-Indies Type 1901 Jan Pieterszoon Coen - Very fine
Peter de Grote 1700 | Hamerprijs € 6.200,-
Rusland vrede van Karlowitsz
Wereldbiljet 1901 | Hamerprijs € 7.612,-
Straits Settlements dollars bankbiljet uit 1901. Lot 1 notes. Kwaliteit zeer fraai.
Halve gulden 1727 | Hamerprijs € 7.200,-
Halve gulden uit 1727 van 10 stuiver West-Friesland. FDC. Delmonte 854.
Provinciale munt 1601 | Hamerprijs € 900,-
Albert en Isabella munt uit Maastricht. Dubbele albertin uit 1601. Delmonte 163. Kwaliteit zeer fraai.
3 Gulden | Hamerprijs € 1.700,-
Willem I 1818 FDC
100 Korona Austria | Hamerprijs € 3.400,-
Frans Joseph KM 2812
20 Euro bankbiljet Duitsland | Hamerprijs € 2.610,-
Type 2002 - UNC
Rijksdaalder 1584 | Hamerprijs € 600,-
Gehelmde rijksdaalder of prinsendaalder Holland uit 1584. Delmonte 921 - 921A. Kwaliteit zeer Fraai +.
Dukaat 1767 | Hamerprijs € 400,-
Gouden dukaat Holland uit 1767. Delmonte 775. Kwaliteit fraai+.
1 Gulden | Hamerprijs € 2.000,-
Wilhelmina 1945, prachtig +
½ Cent Willem I | Hamerprijs € 1.500,-
1821 hybride 2x voorzijde
1000 Rupiah | Hamerprijs € 2.400,-
Indonesia type 1952
Erepenning | Hamerprijs € 650,-
Erepenning van Universiteit Groningen, Nederland. Met gekroond stadswapen en tweeregelige tekst op keerzijde. FDC.
Stuiver 1672 | Hamerprijs € 460,-
50 Stuiver Groningen 1672. Delmonte 736. Kwaliteit zeer Fraai+.
Wijnpenning 1612 | Hamerprijs € 210,-
Wijnpenning Utrecht, Nederland uit 1612. Voorzijde met hangende druiventros, keerzijde met stadswapen gehouden door twee leeuwen. Zilver. Kwaliteit zeer Fraai.
1.000 gulden Nederland 1945 | Hamerprijs € 1.200,-
Bankbiljet Nederland. 1000 gulden, type 1945, Willem de Zwijger. Zeer Fraai.
14 Gulden 1749 | Hamerprijs € 2.000,-
14 Gulden of gouden rijder Holland 1749. Kwaliteit prachtig. FDC. Delmonte 782.
Thaler 1819 | Hamerprijs € 1.800,-
Thaler munt met Ludewig X uit Hessen-Darmstadt, Duitsland. 1819.
Penning Prins Willem 1748 | Hamerprijs € 1.000,-
Geboorte prins Willem uit 1748. Door Holtzhey. Voorzijde borstbeeld naar rechts. Keerzijde allegorische voorstelling van de geboorte. FDC.
200 gulden Nederland 1921 | Hamerprijs € 2.200,-
Bankbiljet 200 gulden Nederland, Type 1921. Grietje Seel. Zeer Fraai.
Negotiepenning 1850 | Hamerprijs € 8.000,-
20 gulden negotiepenning Willem III 1850. FDC-
10 gulden 1895/91 | Hamerprijs € 9.000,-
10 Gulden goud Wilhelmina uit 1895/91. Kwaliteit prachtig / FDC.
Dukaat Duitsland 1639 | Hamerprijs € 10.000,-
Duitsland. Brandenburg Gerorg Wilhelm, 1619 - 1640. Dukaat 1639.
Broodmand zilver | Hamerprijs € 9.000,-
Nederland, Den Haag, Martinus van Stapele (1757-1803), 1786
Zakhorloge savonette A Lange & Sohne | Hamerprijs € 6.000,-
Materiaal kast: geelgoud - Diameter: 56 mm - Mineraalglas - Gewicht: 136 gram
Vintage Rolex 1956 | Hamerprijs € 25.000,-
Vintage herenhorloge uit 1956. Rolex Datejust Turn-O-Graph. Automaat. Eerste uitvoering met roulette date wheel.
Antieke broche met diamant | Hamerprijs € 10.250,-
Antieke broche in geelgoud met 3,0 ct diamant - 14 kt. Met veiligheidskettinkje. HRD gecertificeerd.
Bouilloire op bijbehorende comfoor zilver | Hamerprijs € 4.750,-
Nederland, Middelburg, Daniel-Jeffry, ca. 1740
(7) delig lot miniaturen zilver | Hamerprijs € 1.900,-
Snotneus, jardiniere, stoof, schenkkan. Nederland, 19e en 20e eeuw
Geelgouden herenhorloge | Hamerprijs € 18.000,-
Rolex Yachtmaster II GMT 116688, automaat, 2006/2007. Met saffierglas, geschroefde kroon, draaibare lunette en superlative chronometer. Officially certified.
Multipen goud | Hamerprijs € 510,-
Engeland, London, S. Mordan & Co, 20e eeuw
Zilveren cache pot | Hamerprijs € 2.400,-
Gedecoreerd met dieren en bloemen. Keurtekens: 925.
Prinsessenring platina | Hamerprijs € 7.500,-
1 Cushion geslepen diamant (ca. 1.55 ct.), 2 briljant geslepen diamanten (ca. 1.20 ct.) en 2 single cut geslepen diamanten (ca. 0.02 ct.). Zuiverheid: VS-SI, kleur: I-J. HRD certificaat
Zilveren Miskelk | Hamerprijs € 2.100,-
Rijkelijk vormgegeven met diverse geëmailleerde delen w.o. religieuze afbeeldingen. België, Richard Hellner, 1910
IWC Pilot Saint Exupery UTC 3261 | Hamerprijs € 7.000,-
roségoud - Gehalte: 750/1000 - Diameter: 44 mm
Antieke hanger / broche | Hamerprijs € 1.300,-
Geelgoud, micro mosaic versierd met kleurrijk bloemenmotief in Italiaanse stijl.
Entouragering | Hamerprijs € 1.500,-
Geelgoud, met witgouden zetting. 2,20 ct. diamant - 18 kt.